Ürünler > Güvenlik Ürünleri > Shavlik Güvenlik Ürünleri

Windows Tabanlı Yama Yönetimi Ürünleri

Shavlik HFNetChkPro™ 5 Güvenlik Yama Yönetimi – Güçlü, sezgisel. Yatırımınızı karşılar. Tıklayın, iki basit adımda sisteminizde eksik olan tüm güvenlik yamalarını yükleyin. Kolaylıkla güncellemeleri yönetin. Sezgisel arayüzüyle, kontrol tamamen sizde.

[Satın Al] [Dene] [Öğren]

Shavlik HFNetChkPro™ AdminSuite Güvenlik Yama Yönetimi – Cephanenize dört önemli güvenlik aracını ekleyin; Shavlik HFNetChkPro™ (otomatikleştirilmiş yama yönetimi), Shavlik EnterpriseInspector™ (güvenlik değerlendirmesi), Shavlik AccountInspector™ (kullanıcı hesabı ve şifre güvenliği) ve Shavlik NetChk™ Shares™ (paylaşılan kaynaklar ve araç güvenliği).

[Satın Al] [Dene] [Öğren]

Shavlik Security Agents™ – Her bir ağ bilgisayarına kolayca gerekli yamaları yüklemek için sezgisel Shavlik HFNetChkPro™ ile kendini ispatlamış aracı/istemci (agent) teknolojisini birleştirin.

[Satın Al] [Dene] [Öğren]

Shavlik HFNetChk.exe™ – Komut satırından çalışarak, ağ ortamınızı tarayıp, Windows NT 4.0, Windows 2000 ve Windows XP işletim sistemleri yüklü olan bilgisayarların yama durumunu kontrol eden, ücretsiz bir yardımcı.

[İndir] [Öğren]

Unix Tabanlı Yama Yönetimi Ürünleri

Shavlik HFNetChkPro™ for Linux 2.1 – Red Hat Linux kullanan bilgisayarlar için yama yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kullanıcı dostu, web tabanlı bir arayüz Red Hat 7.2, 7.3, 8.0 ve 9 versiyonlarını kullanan bilgisayarları yönetmenize izin verir.

[Satın Al]  [Dene] [Öğren]

Güvenlik Açıkları Tespit ve Değerlendirme Araçları

Shavlik EnterpriseInspector™ – Bilgisayarlarınızı analiz ederek, gelişmiş güvenlik ayarları hakkında önerilerde bulunur. Üzerinde entegre edilmiş HFNetChk™ mevcuttur. Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA), Shavlik Technologies, LLC. tarafından Microsoft için geliştirilmiştir.

[Satın Al] [Dene] [Öğren]

Shavlik AccountInspector™ – Kuruluşunuzda bulunan iş istasyonlarının ve sunucuların kullanıcı hesapları ve şifrelerinin güvenliğini sağlamaya yardımcı olan kullanımı kolay bir araç.

[Satın Al] [Dene] [Öğren]

Shavlik NetChk Shares™ – Ağ ortamınızda bulunan paylaşılan kaynakları ve kullanıcıların verilerini tehlikeye atabilecek güvenlik açıklarını tespit ederek, bunları yönetmenize olanak tanıyan, güçlü bir güvenlik tarayıcısı.

[Satın Al] [Dene] [Öğren]

Casus Yazılım (Spyware) Korunma Araçları

Shavlik NetChk™ Spyware – Shavlik HFNetChkPro™ ile tamamen entegre olarak çalışan, kuruluş seviyesinde, var olan tüm ağ ortamınızda bulunan bilgisayarları casus yazılımlara (spyware) karşı otomatik olarak tarayarak, bulunan casus yazılımları ortadan kaldıran yeni bir çözüm.

[Öğren][Dene]

 
Ürünler 

Shavlik Güvenlik ürünleri yama yönetimi Türkiye HFNetChkPro NetChk Spyware