Ürünler > Güvenlik Ürünleri > Shavlik Güvenlik Ürünleri > Shavlik HFNetChkPro™ 5 Güvenlik Yama Yönetimi

Shavlik NetChk Patch endüstri lideri güvenlik yama yönetimi çözümüdür.Güçlü ve sezgisel. Yatırımınızı karşılar. Tıklayın, iki basit adımda sisteminizde eksik olan tüm güvenlik yamalarını yükleyin. Kolaylıkla güncellemeleri yönetin. Sezgisel arayüzüyle, kontrol tamamen sizde.

Farklı boyutlardaki farklı ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak oluşturulan Shavlik NetChk Patch özellik paketlerini karşılaştırın.

Shavlik NetChk Patch Basic Edition, Audit Edition, HFNetChkPro 5 ve HFNetChkPro 5 Plus özellik paketleri hakkında detaylı bilgilere ulaşın.

Shavlik NetChk Patch için sistem gereksinimlerini öğrenin.

ya

İhtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak geliştirilen Shavlik NetChk Patch, dört farklı özellik paketi halinde sunulmuştur.

Basic Edition

500 makinadan daha küçük ağlara sahip organizasyonlar için ideal yama yönetimi aracıdır.

Audit Edition

Danışmanlık ve müşavirlik firmaları için idealdir. Yama tarama sonuçları için ileri düzey raporlama imkanına sahip, ancak yama yerleştirme özelliklerini içermez.

HFNetChkPro 5

Küçükten büyüğe tüm organizasyon yapıları için idealdir. Microsoft İşletim Sistemleri ve çok çeşitli uygulamalar için ileri düzey yama yönetimi özellikleri sunar.

HFNetChkPro 5 Plus

HFNetChkPro 5 'in gücü ile birleşerek çok büyük organizasyonların, yama yükleme, tarama ve raporlama ihtiyaçlarını karşılayan özellikler sunar.

 
Ürünler 

Shavlik Güvenlik ürünleri yama yönetimi Türkiye HFNetChkPro NetChk Spyware HFNetChk