Ürünler > Güvenlik Ürünleri > Shavlik Güvenlik Ürünleri > Shavlik Security Agents™

Shavlik Security Agents™
Her bir ağ bilgisayarına kolayca gerekli yamaları yüklemek için sezgisel Shavlik HFNetChkPro™ ile kendini ispatlamış aracı/istemci (agent) yazılım teknolojisini birleştirin.

En zor ulaşılan yerleri bile yamalamanıza imkan tanır – Eğer kuruluşunuz farklı şehirlerde bulunan birbirlerine uzaktan erişim sağlayan binlerce iş istasyonu ve sunucu barındıran ağlardan faydalanıyorsa, Shavlik Security Agents™ konumu her neresi veya bağlantı şekli her ne olursa olsun ağ ortamınızda bulunan her cihaza güvenle güncel güvenlik yamalarını yüklemenize yardımcı olur. Shavlik HFNetChkPro™ ile birlikte çalışmak üzere dizayn edilmiştir. Kendini ispatlamış, bu aracı/istemci (agent) yazılımı çözümü ağ ortamlarına uzaktan erişim sağlayan mobil bilgisayarların yama yönetimi için tamamen donanımlıdır. DMZ ‘iniz için de mükemmeldir.

Kolaylıkla ölçeklendirilebilir, basit bir şekilde desteklenir – Sofistike gücüne, yapısına ve kapsamına karşın Shavlik Security Agents™ şaşırtıcı bir şekilde basit konfigüre edilebilir, sadece minumum seviyede ön planlama gerektirir. Yapısı sayesinde kolaylıkla isteğinize göre şekillendirebilirsiniz veya program hali hazırda çalışır durumda iken istediğiniz anda command sunucuları ve caching sunucuları eklemek suretiyle genişletebilirsiniz. Her bir bağlantıdaki kullanıcı bilgisayarı sayısına aldırmadan sayısız WAN ve router bağlantısını destekleyebilir.

Endüstri standartı olan tarama teknolojisi üzerine kurulmuştur – Şimdi bir aracı/istemci (agent) yazılımının gücüyle, Shavlik HFNetChk™, çok popüler olan tarama motoru ile Microsoft ‘un Systems Management Server SUS Feature Pack ‘in arkasında. Microsoft MBSA, Shavlik Technologies tarafından Microsoft için geliştirilmiştir. Artı, Shavlik ‘in teknolojisi, diğer bütün yama yönetimi çözümlerinin toplamından daha fazla kullanılmaktadır.

Zengin hedef tespiti, güncellemeleri kolaylıkla yönetmenize yardımcı olur – Basitleştirilmiş, sezgisel arayüz tam olarak, belirli bilgisayar gruplarını, bilgisayar tiplerine göre ve bant genişliği kullanımını optimum düzeyde tutacak şekilde hedeflemenize imkan verir. Sadece parametrelerinizi belirleyin, tıklayın ve yükleyin. Shavlik HFNetChkPro™ ‘nun basitlik ve gücün mükemmel kombinasyonundan meydana gelen yapısının keyfini çıkarın.


Shavlik Security Agents™ Özellikleri

  Mobil bilgisayar desteği
  Kurulu yamaların geri kaldırımı*
  Tarama sonuçlarını bir JET veya SQL veritabanına yazma
  Microsoft Office® için yama desteği
  Endüstri standardı olan yama yönetimi çözümü Shavlik HFNetChkPro™
  Shavlik tarafından verilen yama testi hizmeti
  Kesin ve güvenilir yama tarayıcısı
  Yüklü yamaların geçerliliğini doğrulama
  Endüstri standardı olan HTTP ve SSL teknolojilerinin kullanımı
  Dosya ve yazıcı paylaşımı servislerine ihtiyaç yoktur
  Bilgisayarlar üzerinde zengin hedef tespiti
  İsteğe göre ayarlanabilen bilgisayar gruplaması imkanı
  Uzaktan erişim kullanan bilgisayarlara 5 kolay yöntem ile aracı/istemci (agent) yazılımının kurulumu
  Yamaların zamanlı programlama ile kolayca ve otomatik kurulumu
  Ağ bant genişliği kullanımını optimize eden ve kolaylaştıran çoklu caching sunucusu desteği
  Dinamik bant genişliği kısıtlaması ayarı
  Yama paketi indirilirken ve yüklenirken kontrol noktası başlangıç (Checkpoint restart) desteği ile indirilen yama paketinin başarıyla kurulumunun garanti altına alınması
  Shavlik HFNetChkPro™ 'yu tamamlar

* Geri kaldırma; geri kaldırım özelliğini destekleyen satıcı yamaları için geçerlidir.

 
Ürünler 

Shavlik Güvenlik ürünleri yama yönetimi Türkiye HFNetChkPro NetChk Spyware HFNetChk Security Agents