Ürünler > Güvenlik Ürünleri > Shavlik Güvenlik Ürünleri > Shavlik HFNetChkPro™ for Linux 2.1

Shavlik HFNetChkPro™ for Linux 2.1

Linux® yama yönetimi hiçbir zaman Shavlik HFNetChkPro™ ile olduğundan daha kolay olmamıştı.

Şimdi; Windows tabanlı ürünümüzün kullanışlılığına, Linux ortamınızda da sahip olabilirsiniz. Endüstride bir ilk! Aracı/istemci (agent) bir yazılım gerektirmeyen Linux yama yönetimi burada! Geleneksel Linux yama yönetim araçları vasıtasıyla sistemlerinize yama desteği verebilmek, aracı (istemci) bir yazılımın önceden kurulmuş olması şartına bağlı olarak çalışır.

Shavlik HFNetChkPro™ for Linux; endüstri standartı olan Windows tabanlı ürünümüzde olduğu gibi yama yönetimi konusundaki sezgisel, kullanışlı ve aracı/istemci (agent) bir yazılım gerektirmeyen bir yaklaşıma sahip, Windows tabanından bağımsız geliştirilmiş ilk ve tek yama yönetim aracıdır. Endüstri lideri Gibraltar Unix yama motoru üzerine kuruludur.

Kapsam açısından istisnai bir derinlik ve genişlik – Linux yama veritabanımızda bulunan 5,000 'den fazla yama ile; yama kapsamı konusunda alınabilecek en geniş ve derin yama desteğine sahip olursunuz. Desteklenen uygulamalar Red Hat™ Linux 7.2, 7.3, 8.0 ve 9 sürümleridir. Red Hat Enterprise Linux ve Fedora™ uygulamaları için destek çok yakında.

Web tabanlı kulanışlılık – Shavlik HFNetChkPro™ for Linux web tabanlı, güvenli bir uygulamadır. Ağ ortamınızda Red Hat Enterprise Linux yüklü olan bir sisteme kurulumunu yapın ve web browser ‘ınızı kullanarak uygulamayı ağ ortamınıza erişebildiğiniz her yerden kontrol edin.

Endüstri standatı olan SSH ve SSL iletişim kanallarını kullanır – Shavlik HFNetChkPro™ for Linux; değerli uygulama verilerinin saldırıya açık ağ ortamları üzerinden transferi sırasında korunması için kendini kanıtlamış, endüstri standartı olan SSH ve SSL şifreleme teknolojilerini kullanır.


Shavlik HFNetChkPro™ for Linux Özellikleri

  Endüstrinin ilk, Microsoft tabanlı olmayan, aracı/istemci (agent) bir yazılım gerektirmeyen yama yönetim aracı
  Kullanışlı, web tabanlı kullanıcı arayüzü
  İş akışı konusunda Shavlik HFNetChkPro™ ile benzerlik
  Red Hat Linux sürümleri için destek
  Endüstri standartı olan SSL ve SSH şifreleme teknolojilerini kullanır
  Red Hat Linux sistemleri için 5,000 den fazla yama
  Shavlik tarafından 2003 yılında ulaşılan, endüstri lideri Gibraltar Unix yama motoru üzerine kuruludur
  Fedora ve Red Hat Enterprise Linux yakında desteklenecektir

 
Ürünler 

Shavlik Güvenlik ürünleri yama yönetimi Türkiye HFNetChkPro NetChk Spyware HFNetChk Linux