Ürünler > Güvenlik Ürünleri > Shavlik Güvenlik Ürünleri > Shavlik HFNetChkPro™ AdminSuite Güvenlik Yama Yönetimi

Kuruluşunuzun güvenliğini dört önemli yardımcı ile arttırın ve organizasyon güvenliğiniz üzerinde ani ve olumlu bir etki oluşturun...

Bir sonraki kritik güvenlik yamasına hazırlanırken, alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak. HFNetChkPro™ AdminSuite, kapsamlı bir güvenlik analizi ve ufukta bekleyen, öngörülemeyen potansiyel sorunlar için sizi bir adım önde tutacak düzeltme ve giderme çözümleri sunar. HFNetChkPro™ AdminSuite, ağ ortamlarının güvenliğini sağlamakla yükümlü, meşgul yöneticiler için güvenliğin üç olmazsa olmazının güçlerini birleştirir.

1. Patch Management with HFNetChkPro™ 5

Endüstri lideri olan bu yama yönetimi çözümü, güvenlik yamalarının binlerce bilgisayar üzerinde otomatik olarak taranmasını ve gerekli olanların yüklenmesini sağlar. Sezgisel, sürükle ve bırak arayüzü sayesinde yama yönetimini kolaylaştırır.

2. (Güvenlik Değerlendirmesi) Security Assessment with EnterpriseInspector™

Ağ ortamınızın anahtar öğelerinin kapsamlı kontrolü vasıtasıyla ki bunlara; - Windows açıkları, kolay tahmin edilebilir şifreler, IIS açıkları, SQL açıkları ve güvenlik güncellemeleri örnek verilebilir - kuruluşunuzun tüm güvenliğini değerlendirin. Programın en iyi tarafı, önceden tanımlanabilen veya özelleştirilebilen etkileyici bir raporlama kapasitesine sahip olmasıdır.

3. (Kullanıcı Hesabı ve Şifre Güvenliği) Account and Password Security with AccountInspector™

Ağ ortamınızda hızlı ve kolay bir biçimde kullanıcı hesabı ve şifre açıklarını arayın ve sorunları giderin. Bu hünerli araç etkileşimli olarak, şüpheli kullanıcı hesaplarını iptal etmenize ve kilitlenmiş kullanıcı hesaplarını yeniden aktif hale getirmenize imkan tanır ve böylece güvenlik açıklarını çok daha kolay bir şekilde tespit ederek, sorunun giderilmesini sağlar.

4. Ağ ortamınızda paylaşılan tüm kaynakları Shavlik NetChk™ Shares™ ile yönetin

Ağ ortamınızda bulunan paylaşılan kaynakları ve kullanıcıların verilerini tehlikeye atabilecek güvenlik açıklarını tespit ederek, bunları yönetmenize olanak tanıyan, güçlü bir güvenlik tarayıcısı.

 
Ürünler 

Shavlik Güvenlik ürünleri yama yönetimi Türkiye HFNetChkPro NetChk Spyware HFNetChk AdminSuite