for Pricing 
 
  Ürünler > Güvenlik Ürünleri > Agnitum Güvenlik Ürünleri
Agnitum ürünleri Türkiye WEB sitesi : http://www.agnitum.gen.tr


Agnitum ürünleri bayilik koşulları için buraya tıklayınız.
Outpost Security Suite PRO 2009

Birleşik Proaktif Koruma
Antivirus, antispyware, firewall ve antispam korumaları tek üründe bir arada.

[Satın Al] [Dene] [Öğren]


Outpost Firewall PRO 2009

Outpost Firewall Pro, her türlü yetkisiz giriş talebini engelleyerek korsanların bilgisayarlarınıza sızmasına, veri hırsızlığına, DoS (denial-of-service) saldırılarına, kişisel gizlilik ihlallerine, Truva Atlarına (Trojan Horses), casus yazılımlara (Spyware) ve daha birçok olası saldırıya karşı savunmanıza yüksek bir cephane gücü sağlar. Outpost Firewall Pro ‘yu tanımlayan dört ana kriter: güvenlik, kontrol, kişisel gizlilik ve kullanım kolaylığıdır.

[Satın Al] [Dene] [Öğren]


Outpost Antivirus PRO 2009

Yüksek Hızlı Anti-Virus Koruması
Düşük bir yıllık ücret karşılığında geliştirilmiş antivirus koruması, tehditlere karşı proaktif savunma ve web güvenliği.

[Satın Al] [Dene] [Öğren]


Outpost Network Security

Outpost Network Security yazılımı tüm ağ ortamınız boyunca istemci firewall'u otomatik olarak kurup yapılandırarak, iş yerinizin bilinen her Internet tehlikesine karşı korunmasını sağlar. İstemci yazılım, şirketiniz bilgisayarlarınıza gelen ve onlardan giden tüm trafiği izleyip kontrol ederek güvenilir ve sağlam bir son nokta koruması temin eder.

[Satın Al] [Dene] [Öğren]


Spam Terrier

İhtiyacınız olmayan veya istemediğiniz e-postalara (spam) karşı posta kutunuzu korur.
Tercih ettiğiniz e-posta istemcisine sorunsuz bir şekilde entegre olan, kolay kullanımlı, ÜCRETSİZ, istenmeyen e-posta (spam) koruması.

[İndir] [Öğren]

Ürünler