Ürünler > Diğer Ürünler > activePDF > activePDF Portfolio™

activePDF Portfolio™

En çok satan ürünlerimizden altısını içeren özellik paketi. activePDF Portfolio ile PDF çözümleriniz için ihtiyacınız olan tüm araçlara 35% daha kazançlı ve hesaplı sahip olun. activePDF Portfolio ile:

 activePDF Server kullanarak; renk yönetimi, güvenlik, doğrusallaştırma v.b. gibi birçok PDF çıktısı seçeneğini kontrol ederek dinamik olarak PDF 'ler üretin.

 activePDF DocConverter 'ın sağlam işlevselliğini kullanarak 280 'den fazla değişik dosya format 'ını doğrudan PDF 'e dönüştürün.

 activePDF WebGrabber kullanarak, HTML verinizden (sayfa boşluklarını koruyarak ve dinamik olarak başlık, alt not ekleyerek) PDF meydana getirin.

 activePDF Toolkit yardımıyla PDF 'lerinizi ekleyin, damgalayın, birleştirin, boyayın, form doldurun, güvenli hale getirin v.b. daha fazlasına sahip olun.

 activePDF Spooler kullanarak çıkış aldığınız PDF dökümanlarınızı ağ ortamında bulunan herhangi bir yazıcıya sessizce yeniden yönlendirin.

 activePDF Printer sayesinde normal uygulamalarınız dışında, doğal yazdırma yeteneği ve desteği olmayan uygulamalara da PDF 'e yazdırma işlevini entegre edin.

activePDF Portfolio en çok satan ürünlerimizden altısını bir araya getirerek, sunucu taraflı, eksiksiz bir PDF çözümü geliştirebilmeniz için size gerekli olan herşeyi sağlayan, ekonomik bir pakettir. activePDF Portfolio 'nun içerdiği ürüler hakkında detaylı bilgilere ulaşmak, özelliklerini öğrenmek ve Portfolio paketindeki avantajları incelemek için lütfen ürünlerin özel sayfalarını da ziyaret edin.

 

İçerdiği Ürünler:

 activePDF Server™ 3 ek işlem (thread) lisansı

 activePDF DocConverter™ saat başına 120 ek döküman artışı

 activePDF Toolkit™ Profesyonel Versiyon

 activePDF WebGrabber™

 activePDF Printer™

 activePDF Spooler™

Ürünler