Ürünler > Güvenlik Ürünleri > AVG Anti-Virüs Ürünleri


AVG Professional Tek Kullanıcı Sürümü
AVG Professional Tek Kullanıcı Sürümü, kişisel bilgisayarlar için kapsamlı bir antivirüs koruması sağlar. Tespit yöntemlerinin (buluşsal analiz, soysal tespit, tarama ve bütünlük kontrolü) eşsiz kombinasyonu, bilgisayarınız için çoklu seviyelerde (Yerleşik Koruma Kalkanı, E-posta Tarayıcı eklentileri, Kişisel E-posta Tarayıcı, İstek üzerine ve diğer testler, vs.) mümkün olan en üst düzeyde korumayı getirir.

AVG SoHo Sürümü
AVG SoHo Sürümü, maksimum 5 bilgisayar için antivirüs koruması sağlar. Küçük işyerleri ve ev ofis kullanımı için uygundur.

Özellikler:

  AVG E-posta Tarayıcısı
  Yerleşik Koruma Kalkanı
  Virüs Kasası
  AVG Kontrol Merkezi
  Test Arayüzü
  Programlayıcı
  Güncelleme Yöneticisi
  Alarm Yöneticisi

AVG Professional Tek Kullanıcı ve SoHo Sürümleri şu platformlar için uygundur :

  Windows 95
  Windows 98
  Windows Me
  Windows NT4
  Windows 2000
  Windows XP
  Windows XP Pro x64 Edition
  Linux i386

AVG Ağ Sürümü
AVG Ağ Sürümü bilgisayar ağları için antivirüs koruması sağlar. AVG Professional Tek Kullanıcı Sürümünde kullanılan ileri tespit yöntemlerinin aynıları (buluşsal analiz, soysal tespit, tarama ve bütünlük kontrolü) ağdaki tüm iş istasyonları için de mevcuttur. AVGADMIN aracı; ağ yöneticisine, ağdaki tüm iş istasyonlarını merkezi olarak yönetimi için, AVG kurulum ve ayarları, virüs veritabanı ve program güncellemeleri ile uzak ağ iş istasyonları üzerinde test yapılması da dahil, gerekli araçları verir. AVGADMIN ağ (Microsoft, Novell, P2P, vs.) ve sunucu mimarisinden bağımsızdır.Microsoft Windows NT4/2000/2003 ve Linux sunucuları için tam koruma sağlayan AVG Dosya Sunucusu Sürümü,
AVG Ağ Sürümünün yanında özel bir hediye olarak verilmektedir.

AVG Ağ Sürümü şunları içermektedir:

  AVG Professional for workstation
  AVGADMIN central administration
  AVG for NT4/2000/2003 servers

 

 

 


AVG ürünleri bayilik koşulları için buraya tıklayınız
.


AVG E-posta Sunucusu Sürümü
AVG E-posta Sunucusu Sürümü, e-posta sunucuları için koruma sağlar (şimdilik desteklenen e-posta sunucuları - MS Exchange 5.5/2000/2003, Lotus Notes / Domino, Kerio mail Server, Lan Suite 602 ve Linux). AVG, gelen e-posta mesajlarındaki virüsleri silerek bilgisayara zarar vermemelerini garantiler ve kullanıcının tanımladığı kurallara uygun olarak gereken işlemleri yapar. AVG Anti-Virüs, dosya uzantısı türü gibi kriterlere uygun olarak, istenmeyen veya şüpheli dosyalara karşı bir filtre olarak da kullanılabilir. AVG E-posta Sunucusu Sürümü, Microsoft Windows NT4/2000/2003 ve Linux dosya sunucuları için kapsamlı bir antivirüs koruması sağlayan AVG Dosya Sunucusu Sürümünü de içermektedir. AVG E-posta Sunucusu Sürümünün lisanslama bedeli sunucudaki posta kutusu / hesap sayısına dayalı olarak belirlenir.

AVG E-posta Sunucusu Sürümü şunları içermektedir:

  AVG ESE for Exchange 5.5
  AVG ESE for Exchange 2000/2003
  AVG ESE for Lotus Notes/Domino
  AVG ESE for Kerio Mail Server
  AVG ESE for LanSuite 602
  AVG for Linux i386

AVG Dosya Sunucusu Sürümü
AVG Dosya Sunucusu Sürümü, Microsoft Windows NT4/2000/2003 ve Linux dosya sunucuları için antivirüs koruması sağlar. En üst düzeyde güvenilirliği garanti eden ve ince istemci ağlardan çok daha fazlasını korumak için ideal olan Yerleşik Koruma Kalkanı (on-access tarayıcı), sistem kaynaklarıyla uyumludur.

AVG Dosya Sunucusu Sürümü şu platformlar için uygundur:

  AVG for Windows 2003 server
  AVG for Windows 2000 server
  AVG for NT4 server
  AVG for Linux i386

AVG SharePoint Sunucusu Sürümü
AVG SharePoint Sunucusu Sürümü, SharePoint Portal Server 2003 için antivirüs koruması sağlar. Aynı zamanda dosya sunucuları için var olan antivirüs korumasını da içermektedir.

AVG SharePoint Sunucusu Sürümü şu platformlar için uygundur:

  AVG for SharePoint Portal Server 2003


AVG Linux E-posta Sunucusu Sürümü
AVG Linux E-posta Sunucusu Sürümü, Linux e-posta sunucuları için koruma sağlar. AVG, gelen e-posta mesajlarındaki virüsleri silerek bilgisayara zarar vermemelerini garantiler ve kullanıcının tanımladığı kurallara uygun olarak gereken işlemleri yapar. AVG Anti-Virüs, dosya uzantısı türü gibi kriterlere uygun olarak, istenmeyen veya şüpheli dosyalara karşı bir filtre olarak da kullanılabilir. AVG E-posta Sunucusu Sürümünün lisanslama bedeli sunucudaki posta kutusu / hesap sayısına dayalı olarak belirlenir. 
Ürünler