Ürünler > Güvenlik Ürünleri > AVG Anti-Virüs Ürünleri > AVG Ağ Sürümü

AVG ürünleri bayilik koşulları için buraya tıklayınız
.

                     

AVG Ağ Sürümü

AĞINIZ İÇİN KORUMA

Bu sürüm, bir ağ ortamındaki tüm bilgisayarlara antivirüs koruması sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. AVG Professional Tek Kullanıcı Sürümü ‘nün tüm bileşenlerini içerir; AVG E-posta Tarayıcısı, Yerleşik Koruma Kalkanı, Virüs Kasası, AVG Kontrol Merkezi ve diğerleri. Aynı zamanda bu sürüm, AVG for NT4/2000 ‘e sahip olup; güvenilir dosya sunucusu koruması sağlar. Ağ Yöneticilerinin ağlarında bulunan her bir bilgisayara ayrı ayrı AVG kurup, ayrı ayrı virüs taraması programlaması, ayrı ayrı güncelleme yapması beklenemeyeceğinden, AVGADMIN yazılımının YENİ bir versiyonunu yarattık. Bu program ile AVG ‘nin ağ üzerinden yönetilmesi sağlanmıştır.

AVG for NT/2000 Dosya Sunucusu
AVG Anti-Virüs ‘ün bu sürümü Windows NT/2000 sunucu sistemlerini korur. Standart AVG uygulamasından “erişim sırasında tarama” yaklaşımıyla farklılık gösterir. Bu sayede, virüs kontrolü sadece yerel dosya erişimi sırasında değil, ağ üzerinde bulunan bir dosyaya uzaktan erişim sırasında da sağlanmaktadır. Yeni AVG for NT/2000 sunucu sürümü Terminal Sunucuları için doğrudan desteğe sahiptir. AVG Kontrol Merkezi; Yerleşik Koruma Kalkanı, vb. gibi AVG bileşenlerinin parametre ayarlarının yapılması için kullanılır. AVG for NT/2000 sunucu sürümü virüs koruma kapasitesini ağ sunucuları üzerine genişletir. Virüslerle mücadele savaşının önemli bir parçasıdır.

AVGADMIN 7.0
AVGADMIN ağ ortamınızda bulunan bilgisayarlara AVG ‘yi yüklemek, yönetmek ve güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştirmek konularında size yardımcı olmak amacıyla dizayn edilmiştir. Uygulama, mevcut ağ yapınızın türüne bağımlı olmaksızın heterojen ağlarda da kullanılabilir. Yeni AVGADMIN programı bir veritabanı yapısı içerisinde (verinin kullanıcıdan kullanıcıya kaydedilmesi, saklanması ve dağıtılması) çalışır. Haber verme sistemi sayesinde önemli olaylar karşısında hızlı bir şekilde hareket ederek, çözüm üretmek mümkündür.

AV Agent for SMS
SMS yöneticilerinin ve kullanıcılarının artmasıyla birlikte, biz de bedava bir SMS eklentisi sunuyoruz; AV Agent 2.7. Bu araç, üzerinde bulunan SMS Yönetici Konsolu sayesinde AV güncellemelerini ve virüs taramasını kolayca yaparak ağ ortamınızın virüslerden korunurluluğunu arttırır.
Aşağıda AVG Antivirüs ‘ün üzerinde çalıştığı işletim sistemlerinin ve programların bir listesi verilmiştir. Eğer kendi kulllanmakta olduğunuz işletim sistemini (ör. WebTV, Macintosh) veya programı bulamazsanız, bu lisans AVG ürünü için UYUMLU değil demektir.


AVG Ağ Sürümü
MS DOS
evet
Windows 95
evet
Windows 98
evet
Windows Me
evet
Windows NT
evet
Windows 2000
evet
Windows XP
evet
Windows XP Pro x64 Edition
evet
Windows NT Server 4.0
evet
Windows 2000 server
evet
Windows 2003 Server
evet
Windows 2003 Server x64 Edition
evet
Exchange Server 5.0
hayır
Exchange Server 5.5
hayır
Lotus 5x (or higher)
hayır
Exchange Server 2000
hayır
Exchange Server 2003
hayır
Kerio MailServer 5/6
hayır
LAN SUITE 2002/2003
hayır
Linux i386
evet

AVGADMIN 7.0 özellikleri:
  Merkezi (uzaktan) otomatik yükleme
  Kullanıcı bilgisayarlarının otomatik güncellemesi
  Uzaktan yönetim
  Veritabanı üzerinden iletişim
  Haber verme sistemi; hızlı tepki verebilme
  İstatistikler ve çıktı (yazılı, dış transfer)
  Büyük ağları problemsiz yönetebilme
  Tek tek kullanıcıların ve grupların yönetimi

AVG Ağ Sürümü lisans sözleşmesi özeti:
  Ağ ortamınızdaki bilgisayarlar için AVGADMIN programı ile merkezi yönetim kolaylığıyla antivirüs koruması Aynı zamanda AVG for MS Windows NT4/2000/2003 dosya sunucuları da dahildir.
  Lisanslama: Ağ ortamınızda bulunan dosya sunucularının ve kullanıcı bilgisayarlarının toplam sayısı kadar lisans gereklidir. Bir ağ ortamında olupta kendi üzerinde AVG yüklü olmayan ancak AVG for NT4/2000/2003 kullanan bir dosya sunucusuna erişim sağlayan her bir kullanıcı bilgisayarı için de AVG Ağ Sürümü lisansı gereklidir. Bu koşullar bir ağ ortamında olmayan fakat üzerinde AVG yüklü bulunan kullanıcı bilgisayarları için de geçerlidir.
  2, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 75, 100 kullanıcı seçenekli lisanslama mümkündür. Verilmiş olan sayıların üstünde kullanıcı seçenekli lisanslama da mevcuttur. Lütfen 100 lisans üzeri gereksinimleriniz için bizimle bağlantı kurunuz.
  Standart lisans süresi: 2 YIL
  Teknik destek: Grisoft firması tarafından e-posta desteği sağlanmaktadır : 7 gün / 24 saat
  Desteklenen diller : Desteklenen diller tablosu. Bütün güncellemeler desteklenen her lisan için geçerlidir.
  Mevcut AVG lisansı için Lisans Yükseltme
 
Ürünler